İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
İZMİR
İzmir Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü

2017 Yılı Sivil Savunma Günü – Deprem Haftası Etkinlik Programı 06 Mart 2017

2017 YILI SİVİL SAVUNMA GÜNÜ – DEPREM HAFTASI

ETKİNLİK PROGRAMI

S.NO

EĞİTİM YERİ

EĞİTİM TARİHİ VE SAATLERİ

1

İzmir Kent Konseyi Doğal Afetlerde Kadınlar Çalıştayı

27 ŞUBAT 2017

10.00-16.00

2

Gaziemir Şehit Mustafa Yaman İmam Hatip Lisesi

27 ŞUBAT 2017

10.00-12.00

3

Konak 80. Yıl Eşrefpaşa İlkokulu

27 ŞUBAT 2017

13.30-15.30

4

Konak Dokuz Eylül Anadolu Lisesi

27 ŞUBAT 2017

10.00-12.00

5

Narlıdere Mehmet Seyfi Eraltay Anadolu Lisesi

27 ŞUBAT 2017

13.30-15.00

6

Arkas Narlıdere Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

28 ŞUBAT 2017

10.00 -12.00

7

Çiğli Sasalı İlkokulu Müdürlüğü

28 ŞUBAT 2017

10.00-12.00

8

Bornova Anadolu Lisesi

28 ŞUBAT 2017

13.30-15.30

9

Çiğli TÜPRAŞ Mahmut Esat Bozkurt İlkokulu

01 MART 2017

10.00-12.00

10

Çiğli İMKB Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

01 MART 2017

10.00-12.00

11

Buca Ali Kuşçu İlkokulu

01 MART 2017

10.00-15.00

12

Buca Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi

01 MART 2017

10.00-12.00

13

Bornova Özel Ege Lisesi

02 MART 2017

10.00-12.00

14

Bornova Gürpınar İlkokulu

02 MART 2017

13.00-15.00

15

Aliağa Yenişakran Ortaokulu

02 MART 2017

10.00-12.00

16

Aliağa Yenişakran Yunus Emre Ortaokulu

02 MART 2017

13.30-15.00

17

Torbalı Yazıbaşı İlkokulu

03 MART 2017

10.00-12.00

18

Torbalı Özbey İlkokulu

03 MART 2017

13.30-15.30

19

Buca Aybers Hikmet Karabacak Anadolu Lisesi

03 MART 2017

10.00-12.00

20

Buca Mevlana Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

03 MART 2017

13.30-15.30

21

Bayraklı Ertuğrul Gazi İmam Hatip Ortaokulu

06 MART 2017

10.00-12.00

22

Bornova Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 

06 MART 2017

13.30-15.30

23

Ödemiş Zübeyde Hanım Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (İki Oturumlu)

06 MART 2017

10.00-15.00

24

Güzelbahçe Özel Bahçeşehir Koleji

07 MART 2017

10.30-12.30

25

Karabağlar Rüzgar Gülü Anaokulu

07 MART 2017

10.00-15.00

26

İzmir Anadolu Lisesi

07 MART 2017

13.30-15.30

27

Karşıyaka Mehmet Ali Lahur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

08 MART 2017

10.00-12.00

28

Karşıyaka Havva Özişbakan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

08 MART 2017

13.00-15.00

29

Hakimiyet-i Milliye İlkokulu

08 MART 2017

10.00-12.00

30

Aliağa Atatürk İlkokulu

09 MART 2017

10.30-12.00

31

Aliağa Ortaokulu

09 MART 2017

10.30-12.00

32

Aliağa Cumhuriyet İlkokulu

09 MART 2017

13.30-15.00

33

Aliağa Atatürk Ortaokulu

09 MART 2017

13.30-15.00

34

Küner Şehit Binbaşı Ercan İlkokulu

09 MART 2017

10.00-12.00

35

Konak Mustafa Kemal İlkokulu

10 MART 2017

10.00-12.00

36

İzmir Büyükçiğli Özel Türk Koleji

10 MART 2017

10.00-12.00

37

Konak Cumhuriyet Nevvar Salih İşgören Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

13 MART 2017

10.00-12.00

38

Özel İzmir Koleji

13 MART 2017

10.00 -12.00

39

Bayraklı Fatma Hikmet Kaşerci Ortaokulu

13 MART 2017

10.00-12.00

40

Mavişehir Atakent Anadolu Lisesi

14 MART 2017

10.00-12.00

41

Doğanlar Hüsnü Bornovalı İlköğretim Okulu

15 MART 2017

10.00-12.00

42

Kemalpaşa Ferzent Bulum Anadolu Lisesi

15 MART 2017

10.00-15.00

43

Bergama Yusuf Kemalettin Perin Fen Lisesi

16 MART 2017

13.00-15.00

44

Kınık Şehit Hakan Sağınç Anadolu Lisesi

16 MART 2017

13.00-15.00

45

Beydağ Atatürk İlkokulu

17 MART 2017

13.00-15.00

46

Kiraz Hüseyin Sarı İlkokulu

17 MART 2017

13.00-15.00

47

Çiğli Teğmen Ali Rıza Akıncı Anadolu Lisesi

20 MART 2017

10.00-12.00

48

Seferihisar Anadolu İmam Hatip Lisesi

20 MART 2017

11.00-12.30

49

Foça Reha Midilli Anadolu Lisesi

21 MART 2017

13.30-15.30

50

Çeşme Namık Kemal İlkokulu

21 MART 2017

10.30-15.00

51

Urla EGİAD Ortaokulu

22 MART 2017

10.30 - 12.00

52

Karaburun Ortaokulu

22 MART 2017

13.00-15.00

53

Selçuk Şehit Polis Demet Sezen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

23 MART 2017

11.00-15.00

54

Tire 4 Eylül İlkokulu

23 MART 2017

13.00 -15.00