İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
İzmir Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

Kurban Bayramı Kutlaması 17 Ağustos 2018
foto
İl Afet ve Acil Durum Müdürümüz Osman Metin SAROĞLU müdürlük personelimizle bir araya gelerek mutlu huzurlu bir bayram geçirilmesi temennisinde bulunarak Kurban Bayramını kutlamışlardır.
[Devamı]
17 AĞUSTOS’TAN SONRA.. 16 Ağustos 2018
foto
Tarih boyunca Türkiye konumu gereği önemli doğal ve teknolojik afetler ile karşı karşıya kalmıştır. Bu afetlerde onbinlerce can kaybı, yüzbinlerce yaralı ve milyarlar değerinde maddi hasar oluşmuştur. Afetlere karşı alınabilecek en önemli tedbir afet öncesi gerekli hazırlıkların yapılmasıdır.
[Devamı]
AYDES İzmir Bölge Eğitici Eğitimleri Tamamlandı. 16 Ağustos 2018
foto
13-16 Ağustos 2018 tarihleri arasında AYDES İzmir Bölge Eğitici Eğitmen Eğitimleri yapılarak İl Müdürümüz Osman Metin SAROĞLU’ nun kapanış konuşması sonucu eğitime katılan personele katılım belgesi verilmiştir.
[Devamı]
AYDES İzmir Bölge Eğitici Eğitimleri Başladı 13 Ağustos 2018
foto
13-16 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılması planlanan Aydın, Denizli, Manisa, Muğla Afet ve Acil Durum personeline yönelik “AYDES İzmir Bölge Eğitici Eğitimleri” İzmir Afet ve Acil Durum Arama ve Kurtarma Birlik Müdürlüğü eğitim salonunda, AYDES Eğitmen Personelimiz tarafından verilmeye başlanmıştır.
[Devamı]
Kan Bağışı 10 Ağustos 2018
foto
İçinde bulunduğumuz yaz ayları ve sıcak havaların bölgemizi etkisi altına almasıyla azalan kan bağışları nedeniyle kan stok seviyesi kritik sınırlara inmiştir. Kana ihtiyaç duyan hasta ve hasta yakınları mağduriyet yaşamaktadır. Bu mağduriyetlerin giderilmesi amacıyla herkesi kan bağışına davet ediyoruz.
[Devamı]
UDAP Projesi Başvuru Hazırlık Çalışması 27 Temmuz 2018
foto
26.07.2018 Perşembe günü İl Müdürlüğümüz toplantı salonunda İl Müdürümüz Osman Metin SAROĞLU başkanlığında, Şube Müdürümüz İnşaat Mühendisi Sezgin KAZAZ, Jeofizik Mühendisi Dr. Öznur ZORLU KÜLÇE, DEÜ Deprem Uygulama Merkezi Müdürü Doç. Dr. Orhan POLAT, İnşaat Mühendisliği bölümünden Doç. Dr. Murat TANARSLAN'ın katılımı ile UDAP projesi başvuru hazırlık çalışmalarında sona yaklaşıldı.
[Devamı]
Hafif Arama ve Kurtarma Eğitimi 12 Temmuz 2018
foto
Başkanlığımız Afet ve Acil Durum Merkezi tarafından (AFADEM) planlanan "Hafif Arama ve Kurtarma Eğitimi" bölge illerimizden gelen personelin katılımı ile ilimizde yapılmaktadır.
[Devamı]
İzmir Tire'de Kayıp 04 Temmuz 2018
foto
İzmir'in Tire ilçesinde dün sabah saatlerinden bu yana haber alınamayan 55 yaşındaki Fatma Yenigün ile 1,5 yaşındaki torunu Rüya Çelik dağlık alanda bulunmuştur.
[Devamı]
Tüpraş Personeline "Yüksek Katlardan Kurtarma ve Tahliye Eğitimi" 02 Temmuz 2018
foto
Kurum ve kuruluşlara yönelik yapılan eğitimler çerçevesinde 25 Haziran - 6 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen Tüpraş İzmir Rafineri Müdürlüğü Personeline yönelik "Yüksek Katlardan Kurtarma ve Tahliye Eğitimi" başarıyla devam etmektedir. Talepler doğrultusunda kurum ve kuruluşlara yönelik eğitimlerimiz devam edecektir.
[Devamı]
Çeşme Solto Hotel By Corendon "Temel Afet Bilinci Eğitimi" 26 Haziran 2018
foto
Çeşme Solto Hotel By Corendon çalışanlarına yönelik "Temel Afet Bilinci Eğitimi" Müdürlüğümüz eğitmenleri tarafından 26 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilmiştir.
[Devamı]
Sayfalar: 123456   3132333435