İçeriğe Atla Menüye Atla
logo
İZMİR
İzmir Valiliği
İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü
RSS

Haberler

Simülasyon Tır'ı İzmir İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğünde 08 Haziran 2018
foto
Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından ilimize gönderilen AFAD Simülasyon Tır'ı 8 Haziran 2018 tarihlerinde İl Müdürümüz Osman Metin SAROĞLU koordinesinde, eğitmenlerimiz tarafından Bornova Çevik Kuvvet öğrencilerine afet öncesi alınması gereken tedbirler, afet esnası ve sonrasında yapılması gereken doğru davranış biçimlerini uygulamalı olarak anlatılmıştır.
[Devamı]
ESOT Genel Müdürlüğü  ‘’KBRN Farkındalık’’ Eğitimi 08 Haziran 2018
foto
28-31 Mayıs 2018 tarihleri arasında ESOT Genel Müdürlüğünde görev yapan personele yönelik ‘’KBRN Farkındalık’’ eğitimi müdürlüğümüz eğitmenleri tarafından verilmiştir.
[Devamı]
AFAD Simülasyon Tır'ı 07 Haziran 2018
foto
Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından ilimize gönderilen AFAD Simülasyon Tırı 5-7 Haziran 2018 tarihlerinde İl Müdürümüz Osman Metin SAROĞLU koordinesinde Karşıyaka, Bornova ve Buca Kaymakamlarının da katılımıyla vatandaşlarımıza ve öğrencilere afet öncesi alınması gereken tedbirler, afet esnası ve sonrasında yapılması gereken doğru davranış biçimlerini uygulamalı olarak anlatılarak farkındalık oluşturulmuştur.
[Devamı]
Simülasyon Tır'ı Bornova'da 06 Haziran 2018
foto
Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından ilimize gönderilen AFAD Simülasyon Tırı ile 6 Haziran 2018 tarihinde Bornova meydanında eğitimlere devam etmektedir. İl Müdürümüz Osman Metin SAROĞLU rehberliğinde Kemalpaşa Kaymakamı Kemal KIZILKAYA’ nın da ziyaret ettiği Tır' da, vatandaşlarımıza ve öğrencilere afet öncesi alınması gereken tedbirler, afet esnası ve sonrasında yapılması gereken doğru davranış biçimleri uygulamalı olarak anlatılmıştır.
[Devamı]
AFAD Simülasyon Tır'ı Karşıyaka' da 05 Haziran 2018
foto
Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı tarafından ilimize gönderilen AFAD Simülasyon Tırı ile 5 Haziran 2018 tarihinde Karşıyaka-Mavibahçe’ de eğitimlere başlanmıştır. İl Müdürümüz Osman Metin SAROĞLU rehberliğinde Karşıyaka Kaymakamı Sadettin YÜCEL’ in de ziyaret ettiği Tır' da, vatandaşlarımıza ve öğrencilere afet öncesi alınması gereken tedbirler, afet esnası ve sonrasında yapılması gereken doğru davranış biçimleri uygulamalı olarak anlatılmıştır.
[Devamı]
AFAD Başkanımız Sayın Dr. Mehmet GÜLLÜOĞLU "Bölgesel Gelişmeleri Değerlendirme ve İstişare Toplantısı" 04 Haziran 2018
foto
AFAD Başkanımız Sayın Dr. Mehmet GÜLLÜOĞLU' nun başkanlığında, Daire Başkanlarımız ile İzmir, Manisa, Aydın, Muğla, Kütahya, Antalya, Burdur, Isparta, Denizli, Uşak, Afyonkarahisar İl Müdürleri ve 23 Şube Müdürünün katılımıyla "Bölgesel Gelişmeleri Değerlendirme ve İstişare Toplantısı" gerçekleştirilmiştir.
[Devamı]
Filistin'e Umut Ol !!!! 29 Mayıs 2018
foto
Filistin’in acılarını biraz olsun hafifletmek için “Filistin” yazıp 1866’ya SMS göndererek ya da http://afad.gov.tr üzerinden bağış yaparak kampanyamıza destek olabilirsiniz.
[Devamı]
Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi "Temel Afet Bilinci Eğitimi" 25 Mayıs 2018
foto
Bornova Türkan Özilhan Devlet Hastanesi Personeline yönelik "Temel Afet Bilinci Eğitimi" Müdürlüğümüz eğitmenleri tarafından 24-25 Mayıs 2018 tarihlerinde gerçekleştirilmiştir. Dört oturum şeklinde yapılan eğitimde, Afet öncesi alınması gereken tedbirler, afet esnasında ve sonrasında yapılması gereken doğru davranış biçimleri hakkında farkındalık oluşturulmuştur.
[Devamı]
Aliağa Enka-İzmir Elektrik Üretim Ltd. Şti. "Temel Afet Bilinci Eğitimi" 24 Mayıs 2018
foto
23.05.2018 tarihinde Aliağa Enka-İzmir Elektrik Üretim Ltd. Şti. müessesesi personellerine yönelik Müdürlüğümüz eğitmenleri tarafından Temel Afet Bilinci Eğitimi verilerek, afet öncesi, sırası ve sonrasında alınması gereken önlemler hakkında katılımcılar bilgilendirilmiştir.
[Devamı]
Torbalı Yatpa Dayanıklı Tüketim Malları San. Tic. A. Ş "Temel Afet Bilinci Eğitimi" 24 Mayıs 2018
foto
22.05.2018 tarihinde Torbalı ilçesinde faaliyet gösteren Yatpa Dayanıklı Tüketim Malları San. Tic. A. Ş. müessesesi personellerine yönelik Müdürlüğümüz eğitmenleri tarafından Temel Afet Bilinci Eğitimi verilerek, afet öncesi, sırası ve sonrasında alınması gereken önlemler hakkında katılımcılar bilgilendirilmiştir.
[Devamı]
Sayfalar: 123456   3031323334